نرم افزار Alt-N MDaemon 21.0.2

نرم افزار Alt-N MDaemon 21.0.2

با سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت Technoserver:
شرکت Alt-N چند روزی هست که نسخه جدید نرم افزار Alt-N MDaemon رو ارائه داده که ما هم امروز نسخه کرک شده ش رو باهاتون به اشتراک میذاریم.

Mdaemon یکی از سرویس های میل سرور است. MDaemon نرم افزار بی نظیریست که بهترین امکانات را در اختیار شما میگذارد تا بتوانید یک Mail Server به صورت POP3/SMTP بر روی ویندوز راه اندازی کنید. این نرم افزار به چندین کاربر اجازه می دهد تا بر روی یک شبکه محلی دسترسی به ایمیل ها داشته باشند و از آنها استفاده کنند، بویژه اینکه می توانید حتی از یک کانکشن (مثل Dial-up یا PPP) به میل سرور دسترسی پیدا کنید. MDaemon یک ایمیل سرور مبتنی بر ویندوز، بدون پیچیدگی میل سرور های دیگر و استفاده از حداقل منابع سخت افزاری است. میل سرور اختصاصی این امکان را به یک سازمان می دهد که تحت دامنه و با برند خود بتوانند خدمات پست الکترونک را برای کارمندان یا مشتریان خود فراهم آورند.

در این نسخه جدید تعداد زیادی از مشکلات برطرف شده. اگه مایل هستید ببینید که در این نسخه چه تغییراتی وجود داشته می تونید Release Notes این نسخه رو ببینید.

اگه احیاناً نحوه کرک که توی فایل README آورده شده براتون به اندازه کافی واضح نیست، من قبلاً یه ویدئو از نحوه این کار آماده کردم که می تونید اونو نگاه کنید.

امیدوارم این پست برای دوستان و همکاران مفید واقع بشه.

منبع : دیجی بوی

 

64-bit version:

Link: md2102_en_x64_dgby.rar

Filesize: 384 MB

Notes: RAR file includes 10% recovery record

Password: www.digiboy.ir

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
  مطالب مرتبط

  نرم افزار VMware vCenter Server 7.0

  نرم افزار VMware vCenter Server 7.0 سلام به همه همکاران و همراهان Technoserver: شرکت VMware در طی چند وقت پیش نرم...

  Zerto Virtual Replication for Vmware

  Zerto Virtual Replication 9.7.20.282 for Vmware با سلام خدمت همه دوستان و همراهان وب سایت Technoserver : با نرم افزار بروز شده...

  نرم افزار VeeamBackup & Replication

  نرم افزار VeeamBackup&Replication 12.1.0.2131 با سلام خدمت همه دوستان و همراهان وب سایت Technoserver: خوب با نسخه ای جدید از نرم...

  درباره تکنوسرور

  تکنوسرور پیشرور در سرور مجازی و اختصاصی هاستینگ و دامنه

  طراحی و توسعه منحصر به فرد برای تکنوسرور توسط لارا تیم

  هاست لینوکس

  هاست پربازدید

  هاست ارزان

  ثبت دامنه

  دامنه ارزان

  خرید سرویس اختصاصی

  ُسرورمجازی