Zerto Virtual Replication for Vmware

Zerto Virtual Replication 9.7.20.282 for Vmware

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان وب سایت Technoserver :
با نرم افزار بروز شده ی Zerto Virtual Replication for Vmware از شرکت Zerto در خدمت شما هستیم که چند وقت پیش منتشر شده است، یکی از کاملترین و سادترین نرم افزار های Replication ، که میتونه بین سایت هاتون (LAN , WAN) و همچنین فضاهای ابری این کار رو انجام بده. Zerto دیگه قسمتی از کسب و کار HPE شده و نسخه های جدیدش بدون نقص کار میکنن.

یکی از رقیب های سرسخت Veeam Backup And Replication این نرم افزار می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید اقدامات به نگهداری زیرساخت مجازی سازی خود کنید. چه این زیرساخت به صورت On-Premisses باشد و چه Cloud. از جمله امکانات بسیار خوب Zerto Virtual Replication می توان به توانایی یکپارچه سازی آن با پلتفرم های مختلف یاد کرد. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سادگی اقدام به نگهداری زیرساخت های VMware vSphere، مایکروسافت Hyper-V کنید. همچنین این نرم افزار از مایکروسافت Azure، آمازون وب سرویس و همچنین IBM Cloud پشتیبانی می کند.
Zerto Virtual Replication راه حلی برای انتقال اطلاعات از یک سرور به یک سرور دیگر از همان نوع و البته مستقر در یک محل و کامپیو تر دیگر است . این فرآیند توسط ایجاد یک کپی از اطلاعات موجود در مبدا و انتقال به مقصد صورت می گیرد. در این ارتباط اطلاعاتی اصطلاحا به کامپیوتر، ناشر (publisher) و به کامپیوتر مقصد، مشترک یا متعهد (subscriber) می گویند، البته این نوع رابطه ، با وجود تنها یک ناشر اما یک یا چند مشترک امکان پذیر است.

این نسخه با آخرین نسخه VMware (نسخه 8) سازگار هست و لایسنس های نسخه قبل با این نسخه سازگار خواهد بود.

منبع : دیجی بوی

Zerto Virtual Replication

Link: Zerto Virtual Replication 9.7.20.282 For Vmware

SN: PF33R9AQLAUE8EJ6LWS8KB3K4WHY85B8PHF6A2YN3C

SN : 5PN4VJGQN8T2LKMUCEHBECQZTMQ8V97W6LKJ7GG3VZ

Size: 1.02 GB

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
  مطالب مرتبط

  نرم افزار VMware vSphere

  نرم افزار VMware vSphere با سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت Technoserver: شرکت VMware آپدیت جدید پلتفرم مجازی سازی بینظیر خودش یعنی...

  VMware vSphere 8.0U2

  نرم افزار VMware vSphere ما هم مطابق روال همیشگی این محصول بینظیر رو مستقیماً از VMware براتون دریافت و بدون هیچگونه...

  نرم افزار Alt-N MDaemon 23.5.0

  نرم افزار Alt-N MDaemon 23.5.0 با سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت Technoserver: شرکت Alt-N چند هفته س که نسخه جدید میل...

  درباره تکنوسرور

  تکنوسرور پیشرور در سرور مجازی و اختصاصی هاستینگ و دامنه

  طراحی و توسعه منحصر به فرد برای تکنوسرور توسط لارا تیم

  هاست لینوکس

  هاست پربازدید

  هاست ارزان

  ثبت دامنه

  دامنه ارزان

  خرید سرویس اختصاصی

  ُسرورمجازی